Apple Clips

Clips یک نرم افزار جدید است که توسط اپل طراحی شده است. با استفاده از نرم افزار اپل کلیپس می توانید قبل از ارسال ویدیو و تصاویر دلخواهتان به خانواده و دوستانتان در رسانه های اجتماعی، آن ها را به صورت اختصاصی ویرایش کنید.

Clips یک نرم افزار جدید است که توسط اپل طراحی شده است. با استفاد از نرم افزار اپل کلیپس می توانید قبل از ارسال ویدیو و تصاویر دلخواهتان به خانواده و دوستانتان در رسانه های اجتماعی، آن ها را به صورت اختصاصی ویرایش کنید.

این نرم افزار قابلیت نصب بر روی دستگاه های آیفون و آیپد را داشته و تمامی امکاناتی را که شما ممکن است در نرم افزار هایی نظیر Instagram، Snapseed، Prisma و … استفاده کرده اید را داراست که از نقاط قوت این نرم افزار محسوب می شود.

تفاوت نرم افزارهای نامبرده با نرم افزار Apple Clips این است که این نرم افزار به طور خاص و فقط برای دستگاه های دارای سیستم عامل IOS ساخته شده است که از یک تکنولوژی تشخیص صدا در آن استفاده شده است که یک قابلیت جالب را را به ویرایش تصاویر و فیلم ها می افزاید.

 

چگونه Apple Clips را دانلود کنیم؟

در ابتدا این را مد نظر داشته باشید که این نرم افزار فقط برای گوشی های دارای اپراتور سیستم IOS طراحی شده و اگر از یک دستگاه اندرویدی استفاده می کنید قادر به نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود نخواهید بود چراکه اپل به هیچ عنوان قصد ندارد نسخه اندروید این نرم افزار را طراحی کند.

برای دانلود Apple Clips باید نسخه 10.3 آی او اس و یا نسخه های بالاتر بر روی آیفون یا آیپد شما نصب شده باشد. از دستگاه هایی که می توانند این نرم افزار را اجرا کنند می توان به آیفون 5، آیپد 4، آیفون 5S، آیپد Air، آیپد مینی 2، یا دستگاه های جدید تری از قبیل آیفون 6S و آیفون 7 نام برد. بنابراین اگر شما از دستگاه های قدیمی آیفون یا آیپد استفاده می کنید نیز می توانید با آپدیت کردن سیستم عامل خود به آی او اس 10.3 از این نرم افزار استفاده کنید.

با یک سرچ ساده در اپ استور قادر خواهید بود که این نرم افزار را پیدا کنید. این نرم افزار رایگان بوده و می توانید با کلیک روی این لینک آن را دانلود کنید.

 

چگونه از Apple Clips استفاده کنیم؟

در این بخش طرز استفاده از Apple Clips و این که چه کار هایی می توانید با آن انجام دهید را در قسمت های پایین به شما خواهیم آموخت و نکات و ترفند هایی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

نرم افزار Apple Clips از قابلیت تبدیل گفتار به نوشتار بهره مند است!

Apple Clips

نرم افزار اپل کلیپس به لطف داشتن امکان تبدیل گفتار به نوشتار و تشخیص صدایش از دیگر رقبایش سبقت گرفته است. این ویژگی به شما برای نوشتن متن روی تصاویر این امکان را می دهد که بدون این که برای تایپ لغات دست به سمت کیبورد گوشی دراز کنید بتوانید فقط با گفتن کلمات شاهد تایپ شدن آن ها توسط نرم افزار باشید. البته این امکان ظاهرا فقط برای زبان انگلیسی فراهم شده است.

برای استفاده از این ویژگی فقط کافی است دکمه حبابی شکل Speech که در بالای صفحه که در کادر مشکی رنگی واقع شده است را لمس کنید. سپس می توانید نوع تایپ کردن را نیز مشخص کنید که 7 حالت را در اختیار شما قرار داده است.

وقتی که یکی از آن 7 نوع تایپ را انتخاب کردید می توانید با نگه داشتن دکمه قرمز رنگ به ضبط کردن کلمات مشغول شوید. در آزمایش ما این ویژگی Apple Clips در مکان های بدون سر و صدا، بسیار دقیق کار خود را انجام داد، ولی احتمالا ممکن است در مکان های پر سر و صدا و شلوغ که صدا های زیادی وجود دارد این ویژگی به خوبی مکان هایی که سکوت برقرار است کار نکند.

 

افکت هایی نه چندان جذاب!

Apple Clips

مثل نرم افزار اینستاگرام و سایر نرم افزار های ویرایش تصاویر در Apple Clips نیز می توانید به تصاویر و یا حتی به ویدئو های تان افکت ها و تصاویری الحاق نمایید. اگرچه اپل تعداد محدودی آپشن برای افکت دادن داراست ولی در بین آن ها می توان از Chrome، Ink، Comic Book، Transfer، Fade، Instant و Noir نام برد که هیچ کدام از آن ها تفاوت چندانی با اپلیکشن های دیگر نمی کنند.

 

افکت های جالب دیگری نیز وجود دارد!

Apple Clips

اپل کلیپس همچنین از فلش ها و لوگو ها و کادر کلمات نیز بهره می برد که می توانید از آن ها در تصاویرتان استفاده کنید. با استفاده از ابزار هایی که در این نرم افزار وجود دارد، می توانید زمان و موقعیت مکانی که در آن عکس هایتان را گرفته اید را ضمیمه تصاویر کنید.

 

با اپل کلیپس می توانید به ویدئوهایتان موسیقی اضافه کنید!

Apple Clips

اپل کلیپس به خوبی به شما این امکان را می دهد که به ویدئو های دلخواهتان موزیک های مورد علاقه تان را استفاده کنید. اگر در گوشه صفحه علامت نوت موسیقی را لمس کنید، زمانی که یک ویدئو را اضافه کنید قادر خواهید بود تا موزیک دلخواه را بر روی ویدئو مورد نظر در هر جای آن قرار دهید. در پایان این ویرایش ها می توانید ویدئو و عکس های ویرایش شده خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 


منبع Techradar