blackberry_logo

بلک‌بری شاید دیگر چندان سهمی در بازار اسمارت‌فون نداشته باشد، اما هنوز هم بسیاری از استعدادهای برتر را به خود جذب می‌کند. بلک‌بری امروز اعلام کرد که باهوش‌ترین فرد کانادا را استخدام کرده است.

این فرد، کتی وارن نام داشته و در بخش سخت‌افزار استخدام شده و بر روی اینترنت اشیا بلک‌بری کار خواهد کرد. او بر روی وسیله‌‌ای با نام BlackBerry Radar Solution کار خواهد کرد که برای کامیون‌داران و دیگر رانندگان اطلاعاتی ایمن از شاسی و محتوای بارشان نشان می‌دهد.

کتی وارن برای اینکه عوان باهوش‌ترین فرد را به خود اختصاص دهد باید در مسابقه‌ای تلویزیونی شرکت میکرد و هوش خود را در همه زمینه‌ها نشان میداد. او برای کار در بلک‌بری به صورت آنلاین اقدام کرد. کتی وارن می‌گوید:

بلک‌بری یکی از بهترین شرکت‌های تکنولوژیک در دنیا بوده و من همیشه آرزو داشتم که برای این شرکت کار کنم. من برای این شغل به صورت آنلاین اقدام کردم و کار کردن در بلک‌‌بری را بسیار بعید می‌دانستم.

چیزی که تعجب من را برانگیخت، فعالیت زیاد بلک‌بری در بخش‌هایی بجز اسمارت‌‌فون است. این کمپانی بسیار متنوع‌تر از آن‌چیزی است که بسیاری از افراد فکر می‌کنند و فعالیت این شرکت در حوزه نرم‌ افزار و امنیت بسیار جالب است و این آن‌ چیزی است که من واقعا در مورد بلک‌بری دوست دارم.

BlackBerry Radar Solution را در کمتر از ده دقیقه می‌توان نصب کرد. این محصول و محصولاتی مشابه حوزه‌هایی هستند که بلک‌بری قصد ورود به آنها را دارد، گرچه هنوز هم در حوزه اسمارت‌فون فعال است.

 


منبع : itresan.com