apkpure

بدون شک گوگل پلی بزرگترین مارکت اندرویدی است که با میلیون ها دانلود در روز توانسته به مارکت شماره یک اندروید تبدیل شود. گوگل پلی با پشتیبانی شرکت بزرگ گوگل به طور پیش فرض بر روی تمامی گوشی های اندروید نصب شده تا کاربران این پلتفرم بتوانند بدون نیاز به مارکت های دیگر اقدام به دریافت اپ و بازی های اندرویدی کنند.اما این قضایا برای ایرانیان بسیار متفاوت است.

به دلیل تحریم های اقتصادی علیه کشورمان،کاربران ایرانی قادر به دریافت اکثر اپ و بازی های این مارکت نیستند که با وجود اعتراض ایرانی ها به این داستان،گوگل توجهی به این اعتراض ها نکرده و قوانین ایالات متحده آمریکا را دلیلی بر این محدودیت ها می داند.

مشکل دوم،سرعت پایین این مارکت نسبت به دانلود های مستقیم است که در راستای همین محدودیت ها یک وب سایت را به شما معرفی خواهیم کرد که به راحتی یک کلیک بتوانید بدون محدودیت و به صورت مستقیم از گوگلی پلی اقدام به دریافت اپ و بازی های اندرویدی کنید.

به وسیله وب سایت apkpure می توانید به دو طریق به بازی ها و نرم افزار هایی که گوگل پلی برای ایران مسدود کرده است دسترسی پیدا کنید و آن ها را به راحتی دانلود کنید :

  • 1- نام اپ و بازی مورد نظر را در وبسایت apkpure جستجو کرده و دانلود کنید.
  • 2- لینک آن را از گوگل پلی کپی کرده و در این وب سایت منتقل کنید و با زدن کلید دانلود، به راحتی آن را دریافت کنید.

برای ورود به سایت ApkPure کلیک کنید

 

 


منبع : sakhtafzarmag.com