فیسبوک

برای کاربرانی از فیسبوک که به GIF علاقه مند هستند، خبر های خوبی داریم. ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی (فیسبوک) ممکن است به زودی پشتیبانی از GIF های انیمیشنی را آغاز کند.

برای شروع، به کاربران این امکان داده خواهد شد که بتوانند در کامنت های خود از GIF ها استفاده کنند. یکی از سخن گویان فیسبوک در این رابطه می گوید:

هر کسی GIF های مورد علاقه ای دارد و ما میدانیم که کاربران دوست دارند امکان استفاده از این GIF های انیمیشنی را در کامنت هایشان داشته باشند.

بنابراین ما در نظر داریم در آینده ی نزدیک امکان اضافه کردن GIF به کامنت ها را تست کنیم و زمانی که قادر به ایجاد این امکان شدیم آن را در فیس بوک پیاده سازی خواهیم کرد.

ولی باز هم تکرار میکنیم که این فقط یک آزمایش است و تا زمانی که نتیجه و کارایی آن مشخص نشده باشد این قابلیت در فیسبوک اجرایی نخواهد شد.

باید منتظر باشیم تا ببینیم که آیا فیسبوک می تواند این امکان را برای کاربران فراهم کند یا خیر، احتمالا در ابتدا این قابلیت برای تعداد اندکی از کاربران برای مشخص شدن نتیجه فراهم شود و اگر بازخورد و نتیجه ی آن مثبت باشد این قابلیت برای اولین بار به صورت کاربردی برای تمامی کاربران فیسبوک ایجاد خواهد گردید.

 


منبع Gsmarena