چگونه می‌توان تصویر زمینه آیفون X را تغییر داد؟

How to Change Your iPhone X Wallpaper

صفحه نمایش آیفون X خود را با استفاده از تصاویر خود گوشی، اپ ها، وبسایت ها و … زیباتر کنید. بیاید نگاهی داشته باشیم به آپشن های مختلف تصویر زمینه در گوشی آیفون X :

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

دسترسی به تصویر زمینه

همانند دیگر آیفون ها می‌توانید تصویر زمینه یا لاک‌اسکرین گوشی خود را تغییر دهید. ابتدا به Settings سپس به Wallpaper بروید. در آنجا تصاویری را مشاهده خواهید کرد. روی New Wallpaper ضربه بزنید تا بتوانید تصویر زمینه یا لاک‌اسکرین یا هردو را تغییر دهید.

 

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

داینامیک (Dynamic)، تصویر ثابت (Still) و یا متحرک (Live)

اگر میخواهید از تصاویر داخلی گوشی استفاده کنید، میتوانید از تصاویر داینامیک، ثابت و یا متحرک (زنده) به دخواه خود انتخاب کنید.

تصاویر پس زمینه داینامیک (Dynamic) محیط را با رنگ های مختلفی نمایش میدهند که در صفحه نمایش شناور هستند.

تصویر ثابت (Still) همان تصاویر معمولی بدون حرکت و ایستا هستند. تصاویر پس زمینه متحرک یا زنده (Live) بهترین نوع پس زمینه برای صفحه اصلی و صفحه قفل (Lock Screen) می باشند که با لمس شدن صفحه نمایش تغییراتی در آنان ایجاد می شود و تحرک پیدا میکنند.

 

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

تصویر تصویر ثابت (Still) یا فرمت پرسپکتیو (Perspective)

اگر تصویر زمینه زنده ای که انتخاب کرده اید ولی نمیخواهید متحرک باشد و میخواهید که به صورت ایستا نمایش داده شود پس باید فرمت Still یا فرمت Perspective را انتخاب کنید. با انتخاب فرمت ثابت (Still) ، تصویر به صورت ایستا و ثابت درمی‌آید. با انتخاب فرمت پرسپکتیو (Perspective) تصویر به صورت اتوماتیک با کج شدن آیفون کمی حرکت می کند.

اگر از تصویر انتخاب شده تان راضی هستید بر روی Set ضریه بزنید سپس انتخاب کنید که میخواهید از تصویر زمینه در صفحه اصلی (Home) ، صفحه قفل (Lock Screen) یا هردو استفاده کنید.

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

استفاده از تصاویر دلخواه

آیا می خواهید تصویر زمینه ی خود را شخصی تر کنید؟ یکی از تصاویر خود را از حافظه ی گوشی انتخاب نمایید. بر روی صفحه نمایش برای انتخاب تصویر زمینه ی خود می توایند از عکس های دوربین، موارد دلخواه یا اسکرین شات ها استفادع کنید.

پس از انتخاب تصویر زمینه ی مورد نظر تصویر ثابت (Still) یا پرسپکتیو (Perspective) را انتخاب کنید سپس میتوانید تصویر را حرکت دهید و مقیاس های طول و عرض آن را به صورت دستی تنظیم کنید.

در آخر بر روی Set ضریه بزنید سپس انتخاب کنید که میخواهید از تصویر زمینه در صفحه اصلی (Home) ، صفحه قفل (Lock Screen) یا هردو استفاده کنید.

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

اضافه کردن سریع

در اینجا یک راه سریع تر برای تنظیم یک عکس به عنوان تصویر زمینه به شما معرفی می کنیم. برنامه ی Photos را باز کنید و یک تصویر را انتخاب کنید. بر روی آیکون به اشتراک گذاری آیفون ضربه زده و “Use as Wallpaper” را انتخاب نمایید.

الان میتوانید آن را به صورت Still یا پرسپکتیو Perspective انتخاب کنید. Set را بزنید و آن را برای صفحه اصلی (Home) ، صفحه قفل (Lock Screen) یا هردو استفاده کنید.

 

 

 

تغییر تصویر زمینه آیفون X

تصاویر سفارشی

می توانید تصاویر پس زمینه را از نرم افزار های آی‌او‌اس مانند X Wallpaper – 4K for You و Everpix – Cool HD Wallpapers و Dynamic wallpapers & themes, و وبسایت هایی نظیر Designcode.io و Wallpapershome.com دریافت کنید.

و اما دو تصویر بسیار جالب تر وجود دارد که میتواند به شما احساسی مانند سوپرمن با دید اشعه X بدهد. این تصاویر توسط iFixit ساخنه شده اند و درون آیفون X را انشان می دهد.

میتوانید این تصاویر را از اینترنت دریافت کرده و بر روی گوشی خود ذخیره کنید و سپس به دنبال عکس دانلود شده در برنامه ی Photos بگیدید و بر روی آیکون به اشتراک گذاری آیفون ضربه زده و “Use as Wallpaper” را انتخاب نمایید.

بر روی Set ضریه بزنید سپس انتخاب کنید که میخواهید از تصویر زمینه در صفحه اصلی (Home) ، صفحه قفل (Lock Screen) یا هردو استفاده کنید.

 

منبع :
PCMag

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *