ویژگی های جدید اینستاگرام ؛ ارسال متن خالی به عنوان استوری

Instagram’s new ‘type mode’ lets you add text-only pages to your stories

ویژگی جدید اینستاگرام به شما اجازه می دهد استوری هایی با متن خالی ارسال کنید، این ویژگی جدید زیاد با درون مایه اینستاگرام شباهتی ندارد و بیشتر به مانند پست زدن در فیسبوک و توئیتر میباشد.

ویژگی جدید اینستاگرام که امروز به اینستاگرام افزوده شد به کاربران اجازه میدهد صفحاتی که تنها شامل متن است بدون این که به تصویر یا ویدئو نیازی باشد را به استوری خود اضافه کنند.

کاربران می توانند از بین رنگ های متنوع، پس زمینه های مختلف و یا استایل های متنی گوناگون به دلخواه انتخاب کرده و متن خود را آماده سازند. در ساخت صفحه متنی استیکر ها نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

البته دلیل افزودن این ویژگی توسط اینستاگرام کمی مبهم است. خیلی از افراد ترجیح میدهند که به جای این که به مطالعه متن ها بپردازند، تصویر و ویدئو مشاهده کنند، به همین خاطر است که در اینستاگرام فعالیت دارند.

اگر کسی به متن خواندن یا ارسال متن برای دیگران رغبت داشت در قطعا به توئیتر یا فیسبوک مراجعه میکرد و در آن شبکه ها به فعالیت میپرداخت. فیسبوک کم‌کم دارد ویژگی های خود را به اینستاگرام می افزاید و بسیاری معتقد هستند که این سیاست فیسبوک اشتباه است زیرا باعث تکراری شدن اینستاگرام نسبت به فیسبوک می شود.

با این حال ممکن است افرادی نیز با این ویژگی جدید مشکلی نداشته باشند و آن را به عنوان یک غنیمت برشمارند چراکه اکنون میتوانند کاری که در فیسبوک یا توئیتر انجام می دادند را در اینستاگرام نیز انجام دهند.

آموزش ارسال متن در استوری اینستاگرام

ویژگی های جدید دیگر اینستاگرام که به ویژگی های فیسبوک مشابهت دارند:

  • اینستاگرام الان این به شما این امکان را میدهد که بدانید آخرین فعالیت دیگران کاربران در چه تاریخ و زمانی بوده است دقیقا مانند فیسبوک مسنجر.
  • کاربران هم اکنون قادرند از تصاویر و ویدئو هایی که قبلا در قسمت اصلی اینستاگرام پست کرده‌اند، آرشیو هایی ایجاد کنند که آن پست ها را بدون این که حذف کند از دید کاربران خارج نماید این مشابه نحوه استفاده کاربران فیسبوک است که میتوانند تنظیمات حریم خصوصی را در مورد عکس های شخصی تغییر دهند.
منبع :
Theverge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *