اندروید اوریو برای گلکسی S7 و گلکسی A5 و گلکسی تب S3 در راه است

Samsung starts working on Android Oreo for Galaxy S7, Galaxy A5 and Galaxy Tab S3

مشکل است باور کنیم کمپانی بزرگی مانند سامسونگ با سهمی کلان از بازار گوشی های هوشمند، هنوز حتی یکی از هندست های خود را به آخرین نسخه سیستم عامل اندروید به روزرسانی نکرده است.

خبر خوب این که سامسونگ کار بر روی نسخه آزمایشی اندروید ۸.۰ اوریو برای گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را به پایان رسانده و این بدان معناست که احتمالا نسخه نهایی این سیستم عامل ظرف چند هفته آینده عرضه خواهد شد.

اکنون که سامسونگ کار بر روی اندروید اوریو را برای جدیدترین پرچم داران خود به پایان رسانده است؛ وقت آن رسیده که تمرکزش را بر سایر اسمارت فون های خود که صلاحیت دریافت به روزرسانی را دارند، معطوف نماید.

افرادی که در بخش موبایل شرکت سامسونگ فعالیت دارند قویا معتقدند که اکنون کمپانی کره ای مشغول آماده سازی به روزرسانی اندروید اوریو برای چند اسمارت فون و تبلت دیگر است.

همان طور که انتظار می رفت، پس از پرچم داران گلکسی S8 و S8 پلاس، گوشی های گلکسی S7 و S7 Edge دستگاه های بعدی سامسونگ هستند که به روزرسانی اندروید اوریو را دریافت خواهند کرد.

در اقدامی شگفت انگیز، سامسونگ اسمارت فون های گلکسی A3 و گلکسی A5 2017 را در اولویت دوم گوشی های دریافت کننده بسته به روزرسانی قرار داده است.

نهایتا جدیدترین تبلت شرکت سامسونگ با نام گلکسی تب S3 نیز به روزرسانی اندروید ۸.۰ را دریافت می کند. اگرچه این خبر خوبی برای مشتریان سامسونگ محسوب می شود؛ اما احتمالا مدتی طول خواهد کشید تا این بسته به روزرسانی واقعا عرضه شود.

منبع :
Itresan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *